Manikúra

SHELLAC

NOVINKA pro ještě krásnější a zářivé barvy Vašich nehtů! ADITIVA CND. Díky této substanci získají barvy SHELLAC metalický vzhled, hluboký třpyt nebo se vzájemně prostoupí do zajímavých barevných kombinací.
Máte krásné přírodní nehty a chtěla byste lak, který vydrží déle než 2 dny? Máme pro Vás dobrou zprávu!!! VeNo STUDIO Vám nabízí lakování nehtů CND Shellacem.

Proč CND Shellac?CND Shellac je jedinečný "posílený" lak, který se nanáší na přírodní nehet bez jakéhokoliv pilování. Oproti klasickému laku vydrží 2-3 týdny a po celou dobu Vám můžeme zaručit nádherný lesk a pevnost. Navíc nehet chrání a posiluje.
Budete mít dokonale upravené přírodní nehty bez poškození. Nemusíte trávit dlouhé minuty čekáním, až lak zaschne. CND Shellac se jednoduše vytvrdí v UV lampě a ihned poté se nemusíte bát sáhnout do kabelky, práce na zahrádce nebo namočit si ruce. CND Shellac snese prostě cokoliv!
CND Shellac se aplikuje na přírodní nehet, bez předchozího broušení pilníkem či lepení umělých nehtů. Nanese se první podkladová vrstva, která se nechá cca 20 vteřin vytvrdit v UV lampě, poté se nanese barva, která se vytvrzuje 2 minuty, to se opakuje a nakonec vrchní vrstva, pro dokonalý lesk.
Pokud se rozhodnete CND Shellac sundat, nemusíte se ničeho bát. Vaše nehty se při odstranění nijak nepoškodí. Odstranění trvá pouhých 10 minut a Váš nehet bude ve stejném stavu jako před aplikováním CND Shellacu.

GEL LAK - GELLAK - LAK HYBRIDNÍ

Velkým trendem dnešní doby je lakovaní nehtu gel lakem. Je to UV gel v lahvičce se štětcem. Gel laky mají vysokou krycí schopnost, a tak na pěkně namalované nehty postačí i jedna vrstva barevného gel laku. UV gel lak vydrží 10-20 dní. Odstraňují se klasickým acetonem na akrylové nehty. Gel lak nehty neničí, naopak vám je krásně zpevní a ty pak rostou delší.